ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO
SİPARİŞ TAKİBİ

Hakkımızda

KHAILO


 
1995 yılında ismi gibi ‘Neden Olmasın’  anlayışıyla yola çıkan İstanbul -Türkiye merkezi Gramie Kuyumculuk tarafından, üç nesilden oluşan sağlam aile bağları ve liderliği temelleri üzerine yaratılan markamızdır.
 
KHAILO, bizim evimizdir, tutkumuzdur; yaşam biçimimizdir. Hizmet verdiğimiz  müşterilerimizin memnuniyetini online sisteme taşıyarak, bu tutkuyla oluşturduğumuz özel tasarımlarımızı yüzlerce, binlerce, hatta milyonlarca kişiyle paylaşmak düşüncesiyle khailo.com’u sizlerle buluşturuyoruz.
 
Khailo Silver olarak amacımız kendine bakan ve önem veren herkese mücevher kalitesinde takı sunmaktır. Khailo kendini şu sözcüklerle tanımlar: Estetik, sempatik, yenilikçi, enerjik, bağımsız, özgürlükçü, cesur, pozitif, moda trendlerine hakim, sıradışı, sofistike, klasik ve günlük özellikleri içinde barındıran, ilham verici, görsel çekiciliğe sahip, etkileyici...
 
Khailo Silver'ın estetik ve fark edilen üstün kalitede gümüş tasarımları her yastan kadının giyimini tamamlar ve tanımlar, yaşam tarzlarını yansıtır, şıklığını artırır. Karakter ve stil sahibi, gelişen değerlere uygun yenilikçi tasarımlarıyla farklıdır ve bu farkı her zaman hissettirir.
 
Kişiyi tanımlar, kişiye kendine güven, tutkularını yansıtır.
 
Khailo tasarımları dış dünyaya karşı bir mesajdır.
 
Khailo, uygun fiyat-yüksek memnuniyet düşüncesiyle, mücevher kalitesinde, sıradışı gümüş tasarımlarını; üst seviyede müsteri uyumu ve üst düzey satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle şık paketler içinde kullanımınıza sunar...
 
Khailo tasarımlarını sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.
 
Sevgilerimizle,
Saygılarımızla....