ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO
SİPARİŞ TAKİBİ

Hakkımızda

KHAILO


 
KHAILO, bizim evimiz, tutkumuz, yaşam biçimimizdir. 

İstanbul merkezli Gramie Kuyumculuk tarafından, üç nesilden oluşan sağlam aile bağları ve liderliği temelleri üzerinde 1995 yılında yarattığımız markamızdır. 

Khailo incelikli tasarımları, yüksek işçilik kalitesi ve binlerce modelden oluşan yenilenen koleksiyonlarıyla kadınların ilham ve ışık kaynağı olmayı hedefliyor.

Khailo’da, her tasarımda trendlerin yarattığı heyecanla klasiklere bağlılığın karmaşık dengesi karşılar kadınları. İster minimal ister en sofistike model olsun işçilik, malzeme ve tasarım nitelikleri üst düzeydedir.

Geçtiğimiz yıllarda Avrupa ve Ortadoğu’da gümüş takı alanında benzersiz bir yer edinen Khailo tasarımları şimdi Türkiye’de, khailo.com’da…

Tutkuyla oluşturduğumuz özel tasarımlarımızı yüzlerce, binlerce, hatta milyonlarca kişiyle paylaşmak düşüncesiyle khailo.com’u sizlerle buluşturuyoruz.

Khailo Silver olarak amacımız kendine bakan ve önem veren herkese mücevher kalitesinde takı sunmaktır. Khailo kendini şu sözcüklerle tanımlar: Yenilikçi, enerjik, bağımsız, cesur, pozitif, sofistike, ilham verici, dikkat çekici...

Khailo'nun estetik ve fark edilen üstün kalitede gümüş tasarımları her yaştan kadının giyimini tamamlar ve tanımlar, yaşam tarzını ve tutkularını yansıtır. Karakter ve stil sahibi, gelişen değerlere uygun yenilikçi tasarımlarıyla farklıdır ve bu farkı her zaman hissettirir.

 
Khailo tasarımları dış dünyaya karşı bir mesajdır.
 
Khailo, mücevher kalitesinde, sıradışı gümüş tasarımlarını üst düzey satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle kullanımınıza sunmaktan mutluluk duyuyor.
 
 
Sizi seviyoruz.