ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO
SİPARİŞ TAKİBİ

Banka Hesap BilgileriMARSELDİAM KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİBanka Şube IBAN Hesap Türü
T.C GARANTİ BANKASI NURUOSMANİYE TR36 0006 2000 3680 0006 2957 64 TL

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Kredi Kartı, Havale ya da kapıda ödeme yöntemlerinden birini seçerek sipariş ettiğiniz ürünün ücretini ödeyebilirsiniz.

Sistemde üç türlü ödeme seçeneği mevcuttur.

Sipariş tamamlandıktan sonra sepetim bölümünde ürünleri hemen satın al butonuna tıklayarak alıcı, teslimat ve fatura bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme seçeneğinde kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görülemeyecek ve tarafımızdan 3. şahıslarla kısmen/tamamen kişisel bilgi paylaşımı olmayacaktır. khaio.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Yapacağınız işlemler, 128 bit SSL sertifikası  ile şifrelenmektedir. Dolayısıyla sitemize üye olurken verdiğiniz bilgilere ve alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı bilgilerine üçüncü şahıslar tarafından kesinlikle ulaşılamaz..khailo.com hem kendi hem müşterilerinin güvenliği için bu en yeni ve güncel güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Online alışverişlerde olası sahtekarlıkların önlenmesi  amacıyla ilave güvenlik katmanları içeren sistemleri kullanan khailo.com sanal mağazaların ve kart sahiplerinin alışveriş esnasında  aldığı riskleri ortadan kaldırmış oluyor.

SSL SERTİFİKASI

khailo.com üzerindeki veri akışı özel bir şifreleme yöntemi ve  3D secure kontrolleri ile korunmaktadır. Böylece kötü niyetli kişilerin herhangi bir  şekilde bilgilerinize ulaşması imkansız hale gelmiştir.

Dilerseniz khailo.com'dan yapacağınız alışverişlerde ücreti kapınızda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Dilerseniz Havale/Eft seçeneğine tıklayarak ödeme yapabileceğiniz hesap bilgilerini görebilirsiniz.