ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO
SİPARİŞ TAKİBİ

Garanti ve İade Şartları

Garanti & İade Koşulları

www.khailo.com'da satılan tüm ürünler Gramie Kuyumculuk  Ticaret Limited Şirketi  garantisi altındadır.

Khailo.com adresinden alışveriş yapan müşteriler aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır:

Satın Aldığım Ürünlerin Garantisi Var mı ?

1. www.khailo.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin kalite garantisi ve siparişinize ait ürünlerin elinize tam ve eksiksiz ulaşana kadar tüm sorumluluk, KHAILO’ya aittir. 

Müşterilerimizin bu haklarını kullanabilmeleri için siparişi teslim aldıkları andan itibaren 14 gün içerisinde bize bildirimde bulunmaları gerekmektedir.

İade süresi kaç gündür?

2.Almış olduğunuz ürünler üzerinde herhangi bir tahribat gerçekleştirilmediği ve kullanılmadığı takdirde teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük sure içerisinde teslim aldığınız şekliyle iade edebilirsiniz. 

İade şartları nelerdir?

Ürün iade ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği yapılacak uygulamalar esastır.

3. İade kargonuzun içinde; ürün, ürün faturası ve iade sebebini içeren ıslak imzalı bir dilekçe bulunmalıdır. Buna ilaveten, ürünün orjinal kutusunun, ambalajının ve aksesuarlarının tam ve hasarsız olması gerekmektedir.Tahribata uğramış ya da orijinal ambalajı zarar görmüş,kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler khailo.com tarafından hiç bir şekilde kabul edilmez ve iadesi yapılmaz.

İade ve değiştirme halinde benden ücret talep edilir mi?

4. Yukarıda ifade edilen şartlara uygun ürün iadelerinde, isteğinize göre değişim,hediye çeki ve para iadesi şeklinde gerçekleştirebiliriz.Üstelik yurtiçi siparişlerinizde iade kargo ücretinizi de Khailo öder.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır?

5. İade şartlarına uygun olarak tarafımıza ulaştırılan ürünlerin bedelinin iadesi, 

ürünün khailo.com tarafından teslim alındığı gün işleme konulur. En çok 14 işgünü iade hesabınıza aktarılır.Kredi kartı iadeleri bankaların mevcut iade prosedürleri çerçevesinde yapılmakta olup iade süreçleri 7-10 iş günü sürebilmektedir. Debit kart diye isimlendirilen atm kartları ile yapılan kredi kartlı alışverişlerde ise bazı bankalardadoğrudan karta iade yapılamamaktadır. Bu gibi durumlarda alıcıların kartın bağlı olduğu banka hesap bilgilerini bize iletmeleri gerekebilmektedir. İptal işlemi kredi kartlı ödemelerde ürün çıkmadan gün içerisinde bildirilirse aynı gün iade mümkün olabilmektedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Teslimat Esnasında Ürünlerimi Kontrol Etmeli Miyim ?

6. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu unutulmamalıdır.

7.Kişiye özel ürünlerde ve özel siparişte cayma hakkı kullanılamaz.Üzerine müşteri isteğine göre İSİM, TARİH, vb ÖZEL metin veya  resim işlenmiş ürünlerde İADE KABUL EDİLMEZ.

İade işlemini nasıl yaparım?

bilgi@khailo.com e-posta adresine sipariş numaranızı ve iade işlemi karsılığındaki talebinizi(değiştirme-iade) yazın,

b-Size geri yollayacağımız e-posta içindeki Yurtiçi Cari işlem Kodumuzu belirterek;

Ankara Cad. Hobyar Mah. Uygur İş Hanı No:13 Kat : 3 Sirkeci - İstanbul adresine iade edeceğiniz ürünü eksiksiz,orjinal faturası ile,paketi hasar görmemiş,kulanılmamış ve kullanım hatası sonucu ile zarar görmemiş haliyle gönderdiğinizden emin olunuz.Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu,kargo payı dahil edilmeden,’Ürün birim fiyatı+KDV’şeklinde kesilmiş bir FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmesi koşulu ile tamamlayabiliyoruz.

Faturanızın arkasında yer alan iade sebebi ve yapılmasını istediğiniz işlem seçeneklerinden size uygun olanı işaretlemeniz gerekmektedir.