ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO
SİPARİŞ TAKİBİ

Gizlilik ve Güvenlik

TÜKETİCİ HAKLARI & GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

khailo.com‘da Veri Güvenliği ve Gizliliği

KHAILO KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ 

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği:

Khailo.com site üyeliğiniz kapsamında bizimle paylaşacağınız tüm bilgiler, Khailo hizmet kalitesi ve güvencesi altındadır.Bizimle paylaştığınız kişisel bilgileriniz, sizlerin bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece, herhangi bir şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmaz.

Alışverişinizin Güvenliği:

Site içerisinde üyelik bilgilerinizin korunması ve kredi kartı işlemi sırasında bankalarla olan haberleşme sırasında güvenlik SSL ile sağlanmaktadır. SLL (SecureSocketLayers) 128 bit standartında gerçekleşmektedir.SSL sertifikasyonu ve kredi kartı güvenlik sistemi ile verileriniz güvenli bir şekilde şifrelenerek kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızda kayıtlı tutulmaz doğrudan banka sunucusuna gönderilir.

SSL güvenlik sistemi, güvenli alışveriş için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir.Kullandığınız web tarayıcısı ile bağlı olduğunuz sitenin web sunucusu arasında güvenli bilgi alışverişini sağlar.

 SSL kullanılan bir sitede dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız sürece, yaptığınız işlemlerin üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı ortadan kalkar. 

SSL güvenlik alanında iken girdiğiniz bilgiler, karşı tarafa gönderilmeden önce çözülmesi ve üçüncü şahıslar tarafından okunması imkansız bir kodlama sistemiyle otomatik olarak şifrelenir. 

Bu bilgi ancak karşı taraftaki web sunucu tarafından ve sadece doğru adreste deşifre edilmek üzere çözülür ve anlamlı bir bilgi haline getirilebilir. Her iki taraf da doğrulama yaparak işlemin ve paylaşılan bilginin gizliliği korunur. Bu yetki uluslararası güvence altındadır.

khailo.com'dan alışveriş yaparken hiç bir şekilde kredi kartı ve diğer ödeme bilgileriniz kaydedilmez. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı bilgileriniz bankanızın güvencesindedir, kredi kartı bilgileriniz ilgili banka veritabanı hariç hiçbir yerde saklanmaz, bilgilerinize erişilemez. 

Bu sebeple her yeni alışveriş için kart ve ödeme bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

Hesabınıza girdiğinizde ya da, alışverişi tamamlama adımına geldiğinizde SSL güvenlik alanına yönlendirilirsiniz. Kullandığınız internet tarayıcısı ile khailo.com web sunucusu arasında güvenlikli bilgi alışverişi başlar. Bağlantınız şifreli konuma geçtiğinde adınız, adresiniz, kredi kartı numaranız, banka hesap numaranız, parolanız gibi her türlü kişisel bilginizi güvenli bir şekilde yollayabilir ve herhangi birinin bu bilgileri internet üzerinden okumasını engellemiş olursunuz.