ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO
SİPARİŞ TAKİBİ

Değişim / İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde bilgi@khailo.com adresine bilgilendirme mesajı gönderdiğiniz taktirde, talebinize göre iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilir. 

 

Kişiye özel olarak üretilen, üzerinde müşteri talebi üzerine kişiselleştirme ya da değişiklik yapılan ürünlerde iade/değişim yapılmamaktadır. Kullanma nedeniyle yıpranmış, çizilmiş veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi/değişimi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle gönderilmelidir.

 

14 günlük süreç fatura tarihinden itibaren hesaplanmaktadır, ayrıca yapmak istediğiniz her değişim için ilk siparişinizin fatura tarihi, 14 günlük yasal sürecin içerisine dahil edilmektedir.

 

İade  işlemleri için:

 

Size en yakın Yurtiçi Kargo yetkilisine 313649946 gönderim numarasını vererek, siparişinizin faturası ve sipariş numarası ile birlikte, faturanın arkasında yazan detayları doldurarak iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimiz bu işlem için kargo ücreti ödemezler.

 

Havale ile ya da kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde iade müşterinn hesap numarasına doğrudan yapılır. Kredi kartı ile yapılmış siparişlerde kredi kartına iade edilir. Kredi kartına iade işlemleri Khailo tarafından iade işleminin yapılmasını takip eden 3 işgünü içinde müşterinin kartına yansımaktadır.