ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO
SİPARİŞ TAKİBİ

Değişim / İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde bilgi@khailo.com adresine bilgilendirme mesajı gönderdiğiniz taktirde, talebinize göre iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilir. 

 

Kişiye özel olarak üretilen, üzerinde müşteri talebi üzerine kişiselleştirme ya da değişiklik yapılan ürünlerde iade/değişim yapılmamaktadır. Kullanma nedeniyle yıpranmış, çizilmiş veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi/değişimi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle gönderilmelidir.

 

14 günlük süreç fatura tarihinden itibaren hesaplanmaktadır, ayrıca yapmak istediğiniz her değişim için ilk siparişinizin fatura tarihi, 14 günlük yasal sürecin içerisine dahil edilmektedir.

 

İade  işlemleri için:

 

Size en yakın Yurtiçi Kargo yetkilisine "Gramie Kuyumculuk" adına değişim/iade gönderimi olduğunu söyleyerek ya da 313649946 gönderim numarasını vererek, siparişinizin faturası ve sipariş numarası ile birlikte, faturanın arkasında yazan detayları doldurarak iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimiz bu işlem için kargo ücreti ödemezler.

 

Havale ile ya da kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde iade doğrudan müşterinin hesap numarasına yapılır. Kredi kartı ile yapılmış siparişlerde tutar kredi kartına iade edilir. Kredi kartına iade işlemleri Khailo tarafından ürünlerin Khailo'ya ulaşmasını takip eden en geç 3 işgünü içinde müşterinin kartına yapılmaktadır. Tutarın karta yansıması bankalar arası işlemlerden dolayı 1-7 gün içinde gerçekleşmektedir.

 

Sadece satın alınan ürünlerin tutarı iade edilir. Kapıda ödeme siparişlerinde kapıda ödeme hizmeti tutarı iade edilmez. İstanbul içi siparişlerde Moto Kurye tercihi nedeniyle alınan fark tutarı iadeye dahil edilmez.

 

Herhangi bir sorunuz için bize mesai gün ve saatlerinde 0850 441 44 70 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.