ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO ÜCRETSİZ ve AYNI GÜN KARGO
SİPARİŞ TAKİBİ

Kargo ve Teslimat

Khailo, siparişlerinizi en kısa zamanda size ulaştırabilmeyi hedefler.

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. İstanbul içinde hafta içi Moto Kurye ile gönderim seçeneği bulunmaktadır.

Kredi kartı, havale veya EFT kanalıyla yapılan ödemeler Khailo hesaplarına iletildiği andan itibaren siparişleriniz kesinleşir ve işleme alınır. Ödemenizin onaylanmasının ardından siparişinizin hazırlanması aşamasına geçilir.

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir ?

Stokta bulunan ürünler saat 15.30'a kadar ödemesi gerçekleşen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilir. 

Özel istekler ya da yüzüklerde ölçü değişikliği gibi durumlarda siparişinizin tamamlanması daha uzun sürebilir. Bu durumda Khailo Müşteri Hizmetleri tarafından bilgilendirilirsiniz.

Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde kargo gönderimi gerçekleştirilmez. Böyle bir durumda paketiniz sipariş tarihini takip eden ilk iş günü hazırlanarak kargoya verilir.

Dilerseniz siparişinizin durumunu, hesabınıza giriş yaparak, "Siparişlerim" bölümünden izleyebilirsiniz. Üye olmadan sipariş veren müşterilerimiz https://www.khailo.com/siparislerim.php sayfasından siparişlerinin durumunu takip edebilirler.

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kayıtlı e-postanıza ve telefonunuza SMS ile kargo takip numarası gönderilmektedir.

Kargonuzun durumunu öğrenmek için mesai gün ve saatlerinde Khailo Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo web sitesinden de kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/sayfalar/kargom-nerede.aspx  bu linkten takip numaranızı girerek kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişinizin standart süreden önce ya da ileriki özel bir tarihte ulaşmasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Kargo Ücreti?

Türkiye içi siparişlerde standart kargo ücretsizdir. Moto Kurye için uygulanan fiyatı moto kurye seçeneğini işaretledikten sonra görebilirsiniz.

Kapıda ödeme hizmetinin tercih edilmesi durumunda bu işlem için 10 TL ödeme hizmet bedeli alınır. 150 TL ve üzeri tutarlarda kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaz.

Ürün teslimatı esnasında yapmanız gerekenler nelerdir?

Paketinizin delik, yırtık, hasarlı olduğunu tespit ederseniz paketin bir fotoğrafını çekin ve kargo/kurye görevlisine tutanak yazdırarak gönderiyi teslim almayınız ve en kısa zamanda 0850 441 44 70 numaralı telefondan veya bilgi@khailo.com adresinden e-posta yoluyla bize bildirimde bulununuz.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat esnasında size iletilen belge/evraklarla karşılaştırarak kontrol ediniz.

Fatura ya da İrsaliye kargo poşetinin cep kısmında bulunmaktadır. Poşeti atmadan önce mutlaka belgenizi alınız. Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ya da irsaliye ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız ya da irsaliye yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu belgeyi saklayınız. Ürün değişimi ya da iade isteğiniz olduğunda bu belgeyi de ürünlerle birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Kargo Firması Beni Adresimde Bulamazsa Ne olur?

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Bu süre içinde teslim alınmayan gönderiler firmamıza geri dönmektedir.

Kapıda Ödeme işlemi nasıl oluyor?

Khailo'da sadece kapıda nakit ödeme seçeneği mevcuttur. Kapıda kredi kartı ile ödeme işlemi kabul edilmemektedir. Kapıda ödeme tutarı 10 TL'dir. (150 TL üzerindeki alışverişlerde bu tutar alınmamaktadır.) Bu bedel sipariş toplamınıza eklenmektedir. Kapıda ödeme tutarı da dahil olmak üzere siparişinizin toplam tutarı teslimat yapan kargo görevlisine ödenecektir. Ürünlerin iadesi durumunda ürün tutarı iade edilir ancak kapıda ödeme hizmet bedeli iade edilmez.

Yurtdışından Sipariş Alıyor Musunuz ?

Şu anda sadece Türkiye sınırları içine gönderim yapıyoruz.